Strategic Planner   (nr ref. 33/18)

Szukamy osoby która będzie prawdziwym partnerem dla kreacji oraz będzie prowadziła strategicznie własnych Klientów . Idealny kandydat powinien móc być liderem  projektów kreatywnych. Jego wkład w projekt to: rozumienie konsumenta, znajomość nowych rozwiązań mediowych, rozumienie potrzeb marketera, umiejętność  prowadzanie projektu w fazie koncepcyjnej, współtworzenie  pomysłów kreatywnych, analiza  przydatnych danych,  jasne przedstawienie swojej wizji klientowi, prowadzenie warsztatów, projektowanie, analizowanie badań, prowadzenie młodszych strategów.

Przykładowe zadania z przeciętnego dnia:

      • stworzenie kolejnego briefu dla stałego klienta. Na koniec dnia.
      • zaplanowanie faz, etapów, celi i barier  dla dużej kampanii 360
      • współpraca z działem UX w rozwoju aplikacji mobilnej
      • rozgryzienie przetargu na nową platformę reklamową dla  znanej marki
      • przejrzenie briefu napisanego przez młodszego stratega
      • … i dużo innych.

Wymagania:

      • przynajmniej  4  letnie doświadczenie w pracy dziale strategii i pokrewnych
      • doświadczenie w pracy na różnych projektach. Od tworzenia pozycjonowań, prowadzenia warsztatów kreatywnych, projektowania kampanii 360, tworzenia consumer journey, generowania z kreacją pomysłów na snapchata czy współpracę z influencerami
      • doświadczenie w prowadzeniu wewnętrznych warsztatów i procesów twórczych (np.  w paradygmacie design thinking)
      • znajomość najnowszych narzędzi i kanałów komunikacyjnych (w tym działania digital i w mediach  społecznościowych)
      • doskonałe umiejętności prezentacyjne – zarówno przygotowywanie prezentacji jak i wystąpienia
      • wiedza na temat badań konsumenckich
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja.ddb@ddbtribal.pl
W tytule maila prosimy umieścić nazwę stanowiska.

Jeżeli chcesz, abyśmy pozostawili Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji w Grupie DDB, dopisz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji w Grupie DDB (DDB Warszawa sp. z o.o. i Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o.)”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest DDB Warszawa Sp. z o.o., ul. Wybrzeże Gdyńskie 6C, Warszawa, tel. 22 560 34 00. Podane przez Państwa w ofercie pracy dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Szczegółowe informacja o sposobie oraz podstawie przetwarzania danych osobowych jak również katalogu Państwa uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych – określa Polityka ochrony danych osobowych w procesie rekrutacji.

FollowFb.Ins.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!